Rebul 80 Derece Limon Kolonyası Sprey Pet Şişe 100 ML ZV7300

Rebul 80 Derece Limon Kolonyası Sprey Pet Şişe 100 ML ZV7300

Ana Sayfa / Kozmetik & Kişisel Bakım / Ev Kozmetiği / Kolonya
USD 30 In stock
$30.00 $71.00 42% OFF Promosyon Sadece 1 Gün
Rated 4.5/5, 50 Reviews

Özellikler ve Bilgiler

Rebul 80 Derece Limon Kolonyası Sprey Pet Şişe 100 ML ZV7300

Ürün Detayları

Rebul 80 Derece Limon Kolonyası Sprey Pet Şişe 100 MLBir Akdeniz Serinliği
Sicilya limonu esansı, aromatik bergamot, vücuda enerji veren turunçgiller ve baharın taze kokusunu içinde hapseden müge çiçeği ile Rebul Lime kolonyasında bir araya gelerek sizlere benzersiz bir serinlik ve tazelik sunar. Bu enfes birleşimin yanında Rebul Lime sizlere, sofistike sandal ağacı özlerinin yumuşaklığını ve beyaz muskla harmanlanmış mistik amber kokularını keşfetme deneyimini de yaşatır.

Eski çağlarda zengiller ve asiller arasında yaygınlaşan ağır ve pahalı parfümlerin aksine kolonya doğallığı ve saflığı temsil ediyordu. Bu nedenle kolonya zamanla halk içinde daha da yaygınlaşmıştır. Artık Avrupa’da her evde kolonya kullanılır durumdadır.

Avrupa da yaygın bir şekilde kullanımına devam edilen kolonyanın Almanca karşılığı "Kölnisch Wasser'dir. Fransa da Avrupa ülkeleri arasında kolonyayı sıklıkla tercih eden ülkelerdendir. Bazı şişelerin üzerinde de görebileceğiniz üzere Eau de Cologne" olarak bilinir. Bu ifadeler dilimize "Köln Suyu" veya "Köln'den gelen su" olarak geçmiştir.

Kolonya Türk kültüründe de önemli bir yere sahiptir. Özellikle bayramlarda, ev ziyaretlerinde misafirlere ikram edilen eski bir gelenektir. Kolonya içerisinde bulunan bileşenlerin uçucu olması sebebi ile buharlaşırken vücut ısısını da beraberinde götürmesi sayesinde ferahlama sağlar.

Tıbbı alanda kullanılmak için geliştirilen kolonya zamanla günlük hayatımızda yerini almıştır. Alkol oranının yüksek olması sebebi ile kişisel temizlikte de tercih edilmektedir. Bilinmeyen hastalıkların çoğalmasıyla birlikte hijyenin hayatımızdaki yeri artmıştır. Hijyen sağlamak için kısa bir çözüm olarak kullanılan kolonya içerisindeki esansları ile gün boyu güzel kokmanızı sağlar.

Bu günlerde gündelik hayatımızın bir parçası olarak kolonyanın, güzel kokusu ve ferahlatıcı etkisi ile bir çok çeşidi bulunuyor.

Rebul 80 Derece Limon Kolonyası Sprey Pet Şişe 100 ML ZV7300